Grįžti
Praktinių žinių seminaras

„Kaip efektyviai išnaudoti internetinio tinklalapio galimybes ir gauti maksimalią naudą?”

Kviečiame į neeilinį skaitmeninės rinkodaros seminarą apie efektyvų internetinio tinklalapio išnaudojimą. Šiame praktinių žinių seminare sužinosite, kaip efektyviai valdyti internetinį tinklalapį, kad jis Jūsų įmonei neštų realią naudą. Šis seminaras skirtas B2B ir B2C įmonių ir organizacijų atstovams, kurie nori tinkamai išnaudoti visas internetinio tinklalpio galimybes ir potencialą. Šio seminaro pagrindinis tikslas - atskleisti ką ir kaip reikia daryti, kad Jūsų įmonės tinklalapis neštų maksimalią grąžą.

Sieksime išprovokuoti teigiamus pokyčius!

Teisingai parengtas ir sukurtas Jūsų įmonės tinklalapis gali būti efektyviausia rinkodaros priemonė įvaizdžio kūrimui, ženklodaros formavimui, pozicionavimo stiprinimui, reputacijos valdymui, santykių su klientais užmezgimui ir pardavimų skatinimui. Tik klausimas, kaip Jus šias galimybes išnaudojate savo įmonės naudai? Seminare atskleisime efektyviausias skaitmeninės rinkodaros strategijas ir pateiksime gausybę praktinių pavyzdžių, kuriais sieksime išprovokuoti teigiamus Jūsų įmonės internetinio tinklalapio pokyčius.

NAUDA: KODĖL VERTA DALYVAUTI?

Sužinosite, kokie sprendimai ir strategijos veikia internete, o kokie ne. Aiškiai žinosite, ką konkrečiai turite padaryti, kad Jūsų įmonės tinklalapis neštų maksimalią gražą. Įgysite vertingų žinių, kurios padės tinkamai išnaudoti Jūsų įmonės internetinio tinklalapio galimybes.

Pateiksime rekomendacijas, kokiais konkrečiais veiksmais galite pagerinti savo įmonės internetinį tinklalapį
Pasidalysime ryškiausiomis įžvalgomis, kaip teisingai sudėlioti skaitmeninius sprendimus, kurie padėtų pritraukti daugiau klientų.
Atskleisime strategijas, kaip internetinio tinklalapio pagalba didinti Jūsų įmonės pardavimus.
Pateiksime įkvepiančių idėjų, kaip internetiniame tinklalapyje tinkamai atskleisti Jūsų įmonės produktų ir paslaugų savybes.
Gausite praktinių patarimų, kaip padidinti Jūsų įmonės patrauklumą ir konkurencinį pranašumą (diferencijavimo ir pozicionavimo strategijos internete).

TEMOS: PRAKTIKA, KURIA PASIDALINSIME SU JUMIS

I DALIS
Vartotojų elgsena tinklalapyje
Kalbėsime apie tai, kaip vartotojai vertina Jūsų įmonės tinklalapį (elgsena / psichologija).
Dažniausiai daromos internetinių tinklalapių klaidos
Pateiksime geros / blogos praktikos pavyzdžių. Sužinosite, kaip neiššvaistyti energijos ir finansų netinkamiems sprendimams.
Efektyvus tinklalapio auditas
Sužinosite, kaip išvengti moralinio senėjimo ir užtikrinti aukštą tinklalapio efektyvumą ilgą laiką.
Internetinio tinklalapio koncepcija
Apžvelgsime svarbiausias tinklalapių sudėtines dalis. Sužinosite, kas svarbu vartotojams bei kas daro jiems didžiausią poveikį.
Internetinių tinklalapių tendencijos
Seno tipo tinklalapis prieš naujo tipo tinklalapį. Ką privalome žinoti apie „rytojaus” vartotojus?
II DALIS
Pozicionavimas tinklalapyje - Jūsų sėkmės garantas!
Kalbėsime, kaip išmintingai pasirinkti pozicionavimo strategiją ir kodėl tinklalapyje privalu tinkamai atskleisti Jūsų įmonės „svorį”.
Svarbu, KĄ vartotojams pasako Jūsų tinklalapis, bet dar svarbiau - KAIP?
Kalbėsime apie turinio (tekstinės informacijos) kūrimo strategijas, kaip tinkamai jį sukurti ir teisingai iškomunikuoti.
Informacijos dizainas: madinga ar paveiku?
Analizuosime, kokie informacijos pateikimo būdai efektyviausiai veikia tinklalapio lankytojus.
Kitoniškumo būtinybė, kaip kūrybiškai pritraukti vartotojų dėmesį?
Veikiame kaip visi ar, pasitelkę kūrybiškumą, kuriame individualų, savitą stilių? Kaip vartotojų dėmesį tinkamai konvertuoti į pardavimus.

Seminaro metu sužinosite, kaip pakelti visų naudojamų skaitmeninės rinkodaros priemonių efektyvumą. Pagrindinį dėmesį skirsime strategijoms ir taktikoms, kaip sinergiškai valdyti Jūsų įmonės tinklalapį, kad jis neštų maksimalią gražą ir paskatintų pardavimus.

Renginio informacija

Suprasdami kokybiškų praktinių mokymų poreikį, organizuojame netradicinį seminarą, kurio pagrindinis tikslas atskleisti efektyviausias galimybes, kaip tinkamai išnaudoti įmonių ir organizacijų internetinius tinklalapius. Jeigu įžvelgiate, kad Jūsų tinklalapis turi trūkumų, šiame seminare sužinosite, kaip juos efektyviausiai pašalinti ir ištaisyti.  
Seminaras skirtas verslo savininkams, įmonių vadovams, skyrių vadovams, rinkodaros ir pardavimų žmonėms bei kitiems verslo atstovams, kuriems rūpi efektyvi įmonės veikla. 

Jūsų laukia: 
ypatingai geras laikas;
naujausios tendencijos;
netradicinės įžvalgos;
įkvėpiančios idėjos;
pažintis su „šiandienos ir rytojaus” vartotojais;
naudingi ir praktiški patarimai;
*Po šio seminaro aiškiai žinosite, ką konkrečiai turite padaryti, kad Jūsų įmonės tinklalapis neštų maksimalią naudą.
Seminaro kaina vienam asmeniui: 
NEMOKAMAS
Maloniai kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti seminare.
Vilniuje
Data: 2017 m. spalio 24 d. (antradienis).
Laikas: 10:00 -12:00 val.
VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas,
J. Galvydžio g. 3 LT-08236 Vilnius
Kreipkitės dėl registracijos ar kitų iškilusių klausimų:
Tel: 
+370 602 25977
El. p.: 
rasa@smtp.lt
E-užklausa

Seminaro „KAIP EFEKTYVIAI IŠNAUDOTI INTERNETINIO TINKLALAPIO GALIMYBES IR GAUTI MAKSIMALIĄ NAUDĄ?“  taisyklės (toliau – Taisyklės)

1. Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) reglamentuoja seminaro „KAIP EFEKTYVIAI IŠNAUDOTI INTERNETINIO TINKLALAPIO GALIMYBES IR GAUTI MAKSIMALIĄ NAUDĄ?“, vyksiančio 2015-03-19 „AMBERTON“ viešbutyje, L.Stuokos-Gucevičiaus g. 1, Vilnius. (toliau – Seminaro), dalyvių (taip pat ir asmenų, norinčių nusipirkti Seminaro bilietą) ir organizatorių tarpusavio teises, pareigas bei atsakomybę ir yra neatskiriama Sutarties tarp Organizatoriaus ir Dalyvio dalis. Sutartį tarp Seminaro organizatoriaus ir Dalyvio patvirtinantis dokumentas yra Seminaro bilietas.

2. Seminaro organizatorius (toliau – Organizatorius) – UAB „VYSTYMAS GROUP“, į. k. 302585872, PVM mokėtojo kodas LT100005863514, adresas Pelesos g. 1/2, Vilnius, a. s. LT307300010125624216, AB „Swedbank“.

3. Seminaro dalyvis (tekste – Dalyvis) – veiksnus asmuo, įsigijęs Seminaro bilietą.

4. Seminaro bilietas (toliau – Bilietas) – skaitmeniniu būdu suformuotas dokumentas, turintis unikalų numerį, bei patvirtinantis Dalyvio teisę patekti į Seminarą. Dalyvis, norėdamas patekti į Seminarą, privalo Organizatoriaus atstovui pateikti atspausdintą arbą el. būdu (telefone ar kitame įrenginyje) suformuotą Bilietą. Bilietų kiekis ribotas, Organizatorius turi teisę atsisakyti parduoti Bilietą.

5. Asmenys, norėdami įsigyti Seminaro Bilietus, turi užsiregistruoti Organizatoriaus internetinėje svetainėje www.rinkodarosakademija.lt. Organizatorius per 2 darbo dienas nuo tinkamai atliktos registracijos asmeniui į nurodytą el. paštą persiunčia registraciją į Seminarą patvirtinantį pranešimą. Pranešime taip pat nurodyta informacija apie Bilieto apmokėjimo sąlygas bei būdus.

6. Sutartis tarp Organizatoriaus ir Dalyvio laikoma sudaryta tik apmokėjus pilną Bilieto kainą, nurodytą pranešime (5 punktas). Bilieto apmokėjimo momentas yra pinigų įskaitymo į Organizatoriaus pranešime ir šiose Taisyklėse nurodytą banko sąskaitą momentas. Apmokėjus Bilieto kainą, Dalyviui el. paštu per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo momento yra išsiunčiamas Bilietas.

7. Registruodamasis interneto svetainėje, asmuo turi Organizatoriui pateikti šiuos duomenis:

7.1. Dalyvio (fizinis asmuo) vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, gyvenamosios vietos adresas;

7.2. Dalyvio (juridinis asmuo) pavadinimas, adresas, įmonės kodas, PVM mokėtojo kodas (jeigu turi), Seminare dalyvaujančio darbuotojo vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, gyvenamosios vietos adresas.

8.  Asmuo teikiantis Taisyklių 7 punkte nurodytus duomenis yra visiškai atsakingas už duomenų teisingumą.  Jei asmuo pateikia netikslius duomenis, Organizatorius neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

9. Atlikdamas mokėjimą asmuo patvirtina, kad: jis yra ne jaunesnis kaip 14 metų (jei pirkėjas yra fizinis asmuo); juridinio asmens atstovas turi visus įgaliojimus teisėtai veikti jo vardu ir prisiimti įsipareigojimus (jei pirkėjas  yra juridinis  asmuo); tinkamai susipažino su šiomis Taisyklėmis, sutinka su jos sąlygomis bei įsipareigoja jas vykdyti.

10. Į Bilieto kainą yra įskaičiuotas pridėtinės vertės mokestis (PVM). Esant pirkėjo prašymui, po renginio (ne vėliau kaip per 14 dienų) gali būti išrašoma PVM sąskaita faktūra.

11. Jei už Bilietą sumokėta suma yra per maža, nepaisant priežasčių dėl kurių taip atsitiko, Organizatorius turi teisę atsisakyti suteikti paslaugas, panaikinti Bilietą ir/ar užsakymą ir grąžinti asmeniui jo sumokėtą sumą. Jei už Bilietą sumokėta per daug, Organizatorius asmens prašymu grąžina asmeniui pinigų sumą, kuri viršijo reikiamą sumokėti sumą. Tuo atveju, kai Organizatoriui asmuo yra pateikęs savo banko ir sąskaitos rekvizitus, Organizatorius turi teisę šią sumą grąžinti asmeniui ir nesulaukęs jo prašymo.

12. Vienu Bilietu pasinaudoti galima tik vieną kartą. Vienas Bilietas suteikia teisę tik vienam asmeniui patekti į Seminarą. Kopijuoti Bilietą (-us) griežtai draudžiama. Bilieto savininkas neturi suteikti galimybės kitiems asmenims nukopijuoti savo Bilieto. Taip pat Bilieto savininkas neturi teisės kitu neteisėtu  būdu  panaudoti  Bilietus ar juos įgyti. Už šių draudimų pažeidimą arba bandymą pažeisti asmenys atsako Lietuvos Respublikos įstatymuose numatyta tvarka.  Organizatorius neprivalo patikrinti, ar Bilietą pateikęs asmuo yra tas pats asmuo, kuris įsigijo Bilietą, ir neatsako už jokią su tuo susijusią žalą.

13. Dalyvis viso Seminaro metu (iki pat Seminaro pabaigos) privalo turėti su savimi asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir Bilietą. Prieš įeidamas Seminaro vietą bei vėliau Organizatoriaus atstovui paprašius Dalyvis turi pateikti Bilietą. Vaikai iki šešerių metų neįleidžiami Seminaro vietą bei patalpas.

14.  Seminaro  vietoje  draudžiama  rūkyti  (išskyrus  specialiai  tam skirtas  vietas),  vartoti  svaigiuosius gėrimus,  triukšmauti. Organizatorius ar jo įgalioti asmenys turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties su Dalyviu ir negrąžinti pinigų už nepanaudotą (iš dalies panaudotą) Bilietą, jei Dalyvis yra neblaivus, kelia pavojų ar trukdo kitiems Seminaro dalyviams, pranešėjams ar kitiems asmenims, kelia pavojų saugumui, pažeidžia šias Taisykles.

15. Bilietą (-us) Dalyvis turi teisę grąžinti likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki Seminaro pradžios. Vėliau Bilietai negrąžinami, sumokėti pinigai už Bilietą nekompensuojami. Dalyvis, norėdamas grąžinti Bilietą, privalo ne vėliau kaip 5 dienos iki Seminaro pradžios pateikti Organizatoriui rašytinį prašymą bei atspausdintą Bilietą. Organizatorius sumokėtus pinigus už Bilietą (-us) perveda į rašytiniame prašyme nurodytą asmens banko sąskaitą per 14 dienų nuo rašytinio prašymo pateikimo dienos.

16. Jei Bilietas sunaikintas, pažeistas, prarastas ar pavogtas, jo kaina nekompensuojama. Seminaro programa, data, laikas ir vieta gali keistis. Įsigyjant Bilietą Dalyvis patvirtina savo leidimą naudoti savo atvaizdą visose garso ir/ arba vaizdo įrašuose iš Seminaro vietos be jokios finansinės kompensacijos.

17. Asmenys, nesuderinę su Organizatoriumi, neturi teisės pardavinėti bilietų. Visos bilietų dizaino ir turinio autorinės teisės priklauso Organizatoriui. „KAIP EFEKTYVIAI IŠNAUDOTI INTERNETINIO TINKLALAPIO GALIMYBES IR GAUTI MAKSIMALIĄ NAUDĄ?“ yra Organizatoriaus prekės ženklas ir Organizatoriui priklauso išimtinės turtinės bei neturtinės teisės į jį.

18.  Asmenims  yra  taikomi  kiti  šiose  Taisyklėse,  bei  Organizatoriaus interneto  svetainėje  ar  kitoje  Organizatoriaus viešai skelbiamoje medžiagoje taikomi apribojimai, draudimai, reikalavimai ir taisyklės.

19.  Organizatorius  atleidžiamas  nuo  bet  kokios  atsakomybės  tais  atvejais,  kai  nuostoliai  kyla  dėl  to,  jog  Dalyvis nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, jų nesilaikė.

20.  Organizatorius turi teisę Taisykles keisti  vienašališkai, paskelbdamas apie tai tinklapyje www.rinkodarosakademija.lt.  Pakeistos Taisyklės įsigalioja nuo jų paskelbimo tinklalapyje dienos.

21. Visi ginčai su Organizatoriumi sprendžiami derybų būdu. Jei derybomis nepavyksta išspręsti kilusių ginčų, jie  bus  sprendžiami  vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais taikant Lietuvos Respublikos teisę Vilniaus miesto apylinkės teisme.

 

X
X
Rinkodaros akademija
Pasidalink su draugais!